O nas

Swoją działalność na krajowym rynku wydawniczym i reklamowym rozpoczęliśmy w 1992 roku. Początkowo realizowaliśmy przedsięwzięcia o zasięgu lokalnym, jednak z czasem, dzięki stale rozwijanemu doświadczeniu, rozpoczęliśmy prace nad przedsięwzięciami o zasięgu ogólnopolskim. Dziś Publikator Sp. z o.o. jest wydawcą kilkunastu czasopism o bogatej ofercie tematycznej. Specjalizujemy się w publikacjach o tematyce wnętrzarskiej i budowlanej. Nasze wydawnictwa adresowane są do bardzo szerokiego grona odbiorców – zarówno tych poszukujących designerskich rozwiązań do swoich nowo powstających wnętrz, jak i tych, którzy na co dzień zmagają się z problemami prawidłowego wykonania budynku mieszkalnego, czy też obiektu użyteczności publicznej.

Nasze doświadczenie staramy się także wykorzystywać oferując klientom usługi przygotowywania publikacji na zlecenie. Realizujemy zarówno cykliczne jak również indywidualne projekty wydawnicze, z którymi mogą się Państwo zapoznać w zakładce "custom publishing".

Oprócz mediów drukowanych coraz ważniejszą rolę w naszej działalności odgrywa Internet. Jednym z naszych ciekawszych przedsięwzięć w tym zakresie jest serwis poświęcony urządzaniu i dekorowaniu wnętrz www.dobrzemieszkaj.pl, który poza informacjami o aktualnych trendach, poradami z zakresu właściwego doboru materiałów, stanowi największą galerię profesjonalnych projektów wnętrz w sieci.

Nasza aktywność przejawia się także poprzez prowadzone akcje promocyjne i marketingowe, do których należą takie ogólnopolskie przedsięwzięcia, jak „Mój Świat jest Eko” czy „Akademia Dobrze Mieszkaj”.

Cele, jakie nieustannie stawia przed nami zmieniający się rynek mediów, udaje nam się realizować dzięki zaangażowaniu wszystkich pracowników oraz indywidualnemu podejściu do każdego stawianego nam zadania. Doświadczenie zyskane na przestrzeni 20 lat działalności na rynku wydawniczym zaowocowało znajomością różnych branż, wprowadzaniem w życie wymagających projektów oraz współpracą ze sprawdzonymi partnerami.

Dla naszego zespołu nie ma rzeczy niemożliwych. Sprawdź sam!

Od 2013 roku Publikator wszedł w skład grupy PTWP, wydawcy wielu magazynów i portali specjalistycznych oraz organizatora eventów w różnych segmentach gospodarki.

Grupa PTWP działa na rynku od 1995 r. Specjalizuje się w tworzeniu zintegrowanych rozwiązań w obszarze komunikacji obejmujących wydawanie magazynów prasowych i specjalistycznych publikacji, budowę i zarządzanie portalami internetowymi, a także organizację kongresów, konferencji, seminariów i wydarzeń specjalnych oraz szkoleń.

Jest wydawcą Miesięcznika Gospodarczego Nowy Przemysł, miesięcznika Rynek Zdrowia, miesięcznika Farmer, czasopisma Rynek Spożywczy, specjalistycznych portali biznesowych, m.in. wnp.pl, rynekzdrowia.pl, portalspozywczy.pl, dlahandlu.pl, rynekaptek.pl, propertynews.pl, portalsamorzadowy.pl, farmer.pl, oraz organizatorem spotkań biznesowych, konferencji i szkoleń, na czele z Europejskim Kongresem Gospodarczym - European Economic Congress (EEC), jedną z najbardziej prestiżowych imprez odbywających się w tej części Europy.

 

Czasopisma

Usługi wydawnicze

Copyright © 2018 Publikator Sp. z.o.o