www.meble.com.pl

Serwisy konsumenckie

www.meble.com.pl

Alicja Pietrowska
  • Alicja Pietrowska
  • redaktor prowadząca

CHARAKTERYSTYKA STRONY

Meble.com.pl to jedyny w Polsce portal poświęcony tematyce mebli. To doskonałe miejsce dla osób, które urządzają swoje wnętrza, chcą dowiedzieć się więcej na temat producentów mebli, poszukują inspiracji lub gotowych pomysłów.
 

Portal www.meble.com.pl to przestrzeń pełna najmodniejszych pomysłów na aranżację wnętrza. To teksty poradnikowe, które pokazują, jak funkcjonalnie umeblować małe mieszkanie, duży dom lub jak stworzyć nowoczesne biuro. To także artykuły, które pomagają rozróżnić style mebli i zastosować je we wnętrzach. To informacje o nowościach i trendach, wiadomości ze świata designu, a także wywiady z najznakomitszymi polskimi i zagranicznymi projektantami mebli.
Na portalu www.meble.com.pl znajduje się katalog mebli, w którym znaleźć można propozycje od polskich i zagranicznych producentów – codziennie uzupełniany o nowe kolekcje, a także aktualne promocje.
 
Portal www.meble.com.pl to nowoczesna i interaktywna strona, która pozwala na swobodne poruszanie się w tematyce mebli. Strona podzielona jest na działy tj. Urządzamy, w którym znajdują się pomysły na umeblowanie mieszkania, kuchni i biura, a także dział Wybieramy meble, który podpowiada najlepsze rozwiązania z zakresu mebli, akcesoriów czy materiałów dostępnych na rynku. Artykuły i katalog są codziennie aktualizowane przez wyspecjalizowany duet dziennikarzy, których pasją są meble, i którzy dokładają wszelkich starań, aby portal www.meble.com.pl był nieustającym źródłem inspiracji dla osób interesujących się tematyką mebli.

Copyright © 2018 Publikator Sp. z.o.o