www.mamkuchnie.pl

Serwisy konsumenckie

www.mamkuchnie.pl

Urszula Tatur
  • Urszula Tatur
  • redaktor prowadząca

CHARAKTERYSTYKA STRONY

Serwis Mamkuchnie.pl to nowatorski portal poświęcony aranżacji oraz wyposażeniu kuchni i jadalni. Stworzony został z myślą o tych, którzy planują przestrzeń swojej wymarzonej kuchni, urządzają całkiem nową bądź po prostu remontują starą. Słowem – dla wszystkich tych, którzy po prostu kochają swoją kuchnię.

Jego największym atutem jest sprecyzowana i wyspecjalizowana tematyka portalu. Dzięki temu publikowane tu teksty trafiają do osób zainteresowanych prezentowanymi treściami, budując tym samym ścisłe grono wiernych czytelników. Jasny i czytelny układ, przypominający strony blogowe, pozwala w łatwy i przyjemny sposób poruszać się po stronie, a  utrzymane w podobnej konwencji teksty redakcyjne czyta się lekko, miło i przyjemnie. Warto też wspomnieć o obszernej galerii zdjęć, w tym autentycznych wnętrz kuchni i jadalni zaaranżowanych przez polskie i zagraniczne pracownie. Prezentowane w modnych stylach, uwzględniające nowoczesne rozwiązania, pokazują najnowsze trendy aranżacji wnętrz w Polsce i na świecie.

W serwisie nie mogło zabraknąć artykułów o charakterze poradnikowym, informacji o nowościach, przewodników zakupowych, a przede wszystkim przeglądów przybliżających czytelnikom praktyczne i sprawdzone rozwiązania w aranżacji kuchni.

Portal Mamkuchnie.pl prezentuje wnętrza i artykuły w działach tematycznych: Aranżujemy, Przechowujemy, Gotujemy, Zmywamy oraz Przy stole. Artykuły i projekty wnętrz są codziennie aktualizowane przez redakcję serwisu, która dokłada wszelkich starań, aby Mamkuchnie.pl stało się codziennym źródłem inspiracji dla wszystkich zainteresowanych tematyką aranżowania i wyposażenia kuchni i jadalni.

Copyright © 2018 Publikator Sp. z.o.o