www.ryneklazienek.pl

Serwisy branżowe

www.ryneklazienek.pl

Anna Sołomiewicz
  • Anna Sołomiewicz
  • redaktor prowadzący
formularz kontaktowy

CHARAKTERYSTYKA STRONY

Rynek Łazienek to portal dedykowany producentom, przedstawicielom marek, sprzedawcom i dystrybutorom wyposażenia sanitarnego. Ryneklazienek.pl to portal łączący dziennikarstwo newsowe z pogłębioną publicystyką skierowaną na analizę rynku łazienkowego. Redakcję tworzą dziennikarze magazynu branżowego „Łazienka”, który od 1996 roku opisuje życie i rozwój branży sanitarnej w Polsce. 

Redakcja serwisu Ryneklazienek.pl dostarcza kompleksowych informacji o branży, a sam portal podzielony został na sekcje tematyczne dotyczące każdego aspektu funkcjonowania firm.

W dziale „Aktualności” użytkownicy znajdą informacje o bieżących wydarzeniach w przedsiębiorstwach i na rynku: zmiany personalne, inwestycje, zapowiedzi i relacje z targów czy konferencji to tylko promil zagadnień, które są poruszane.

Z kolei sekcja „Rynek” to miejsce na pogłębione i szerokie analizy sytuacji w branży produktów sanitarnych. Znajdziemy tu sylwetki firm, analizy rynku dystrybucji czy cykliczny Ranking Dobry Produkt, w ramach którego na podstawie badania ankietowego Redakcja portalu sprawdza jakie produkty są aktualnie najchętniej wybierane przez klientów.

Portrety znanych osobowości branży, wywiady z właścicielami firm i ekspertami znajdziemy w dziale „Ludzie”. Ci, którzy kształtują rodzimy rynek wyposażenia łazienek właśnie w tym miejscu zabierają głos w najważniejszych, bieżących kwestiach oraz kreślą przewidywania o rozwoju branży.

Copyright © 2018 Publikator Sp. z.o.o